SEZNAMTE SE S W18

Na jaře roku 2018 jsme vysadili dvě naše největší vinice. Postupně jsme je zhodnotili a rozšířili na současných 15 hektarů.

Začalo to koupí vinic...

Na jaře roku 2018 jsme ve viniční trati Vinohrádky vysadili dvě naše největší vinice. Postupně jsme je zhodnotili a rozšířili na současných 15 hektarů. Každá hrst zeminy, ze které naše vinná réva čerpá energii, pochází z Velkých Bílovic. Nespoléháme se však jen na geografické bohatství moravských vinic. Při práci máme vždy na zřeteli respekt k přírodě. Vzdáváme jí dík používáním těch nejšetrnějších agrotechnických metod a snažíme se o zachování její přirozené rovnováhy a stability.

ruční sběr

Příroda i réva si vždy poradí nejlépe. My jí jen pomáháme podporou přirozené obranyschopnosti před chorobami a škůdci, ať už pomocí vysazování bylinných směsí, přihnojováním přírodními látkami, pečlivým okopávání, nebo správným načasováním ručního sběru.

Příroda nad chemii

Absence herbicidů se odráží na vzkvétajícím zdraví naší úrody. Každá bobulka hroznů je krásně vyzrálá a po všech stránkách připravena na tvorbu vína plné chuti a aroma. Na celý proces výroby - od vysazení vinné révy až po rozlévání vína s etiketou W18 - dohlíží náš renomovaný technolog Tomáš Lišťák. “Proč W18? Před číslovku zralosti jsme přidali W jako Wine a ... značka W18 byla na světě! ” Naším cílem je udělat z W18 synonymum špičkové kvality. Proto jsme příběh značky začali psát na místě, které vinaři milují. V regionu, považovaném za vinařskou chloubu celé střední Evropy. Na vaše zdraví a ať vám W18 chutná tak jako nám.

Proč W18? Před číslovku zralosti jsme přidali W jako Wine a ... značka W18 byla na světě!

Naším cílem je udělat z W18 synonymum špičkové kvality. Proto jsme příběh značky začali psát na místě, které vinaři milují. V regionu, považovaném za vinařskou chloubu celé střední Evropy.
Na vaše zdraví a ať vám W18 chutná tak jako nám,

tým zakladatelů W18